Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania do wynajęcia Dylaki - Oferty wynajmu mieszkań

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

2 600 zł48 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem- kompletnie wyposażone dwa pokoje, winda - opole ul. Ozimska 180D Wyłączność oferty Szukasz klimatycznego mieszkania na wynajem, w wysokim standardzie? Balkon to Twój.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł55 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dostępne od 1 czerwca! Oferta na wyłączność! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 poziomowego lokalu mieszkalnego na wynajem, o powierzchni 55m2 (powierzchnia po podłodze 80m2),.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł41 m² 58,54 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia nowe, dwupokojowe mieszkanie z garażem położone w Opolu przy ul. Tarnopolskiej. Mieszkanie o powierzchni 41,00 m2, składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł49 m² 30,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania na wynajem w Opolu w dzielnicy Zaodrze. Szczegóły nieruchomości: powierzchnia: 49m2, liczba pokoi: 2, piętro: 2/4, stan.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł34 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do wynajmu jasne i przytulne 2 - pokojowe mieszkanie o pow.34 m2 w jednym z bloków w Centrum Opola. Zlokalizowane na VI piętrze wysokiego.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł48,66 m² 51,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie do wynajmu zlokalizowane na II piętrze nowo powstałego budynku przy ul. Pomorskiej 32 w Opolu Nieruchomość stanowi mieszkanie o pow. 48,66.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł120 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferujemy państwu niezwykle przestronny i ekskluzywny apartament znajdujący się w samym centrum miasta w pięknej kamiennicy na wyspie Pasieka. Lokal o powierzchni 120 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł48 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy dwupokojowy apartament na wynajem - Opole Osiedle Dębowe ul. Tarnopolska Polecamy ofertę najmu atrakcyjnego i nowoczesnego apartamentu, usytuowanego na 1 piętrze w niskim bloku (.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Opole

Opole(Dylaki + 21 km)

2 650 zł107 m² 24,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie bezpośrednie Zarządcy bez dodatkowej prowizji. Przykładowe zdjęcia. Lokalizacja ul. Konsularna 1/ 40 Opole. Trzy pokojowy- samodzielny lokal mieszkalny dla dwóch -trzech osób: przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fabryczna

Dylaki,opolskie

460 zł65 m² 7,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w Dylakach niedaleko Ozimka: salon z kuchnią, dwa duże, jasne pokoje, łazienka, przedpokój / 65 m /. Mieszkanie: okna plastikowe, w pokojach parkiet, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chabrów

Chabry,Opole(Dylaki + 21 km)

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na pierwszym piętrze wysokiego budynku w dzielnicy Chabrów, opole. Lokal jest w bardzo dobrym stanie, po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania wynajem Dylaki